ml-lock-logo

O firme

Na trhu pôsobíme už od roku 2000, zo začiatku sme fungovali pod obchodným menom Ladislav Mészáros ML-LOCK, so sídlom v Orechovej Potôni. Zakladateľom spoločnosti bol Ladislav Mészáros starší. Dodnes fungujeme ako rodinná firma, avšak kvôli obrovskému rastu spoločnosti sme v roku 2014 založili spoločnosť s novým obchodným menom ML-LOCK s. r. o.

Zo začiatku boli naším hlavným profilom elektromontážne práce a revízie elektrických zariadení. V roku 2003 sme rozšírili naše služby o dodanie a montáž zabezpečovacích zariadení a kamerových systémov. V roku 2010 sme získali oprávnenie na výrobu elektrických zariadení a rozvádzačov.

V roku 2018 sme získali nové sídlo v Lúči n/Ostrove, presťahovali sme sa do novej budovy, v ktorom sme vystavili naše produkty, a kde vieme predviesť našim zákazníkom naše služby. Máme tu nainštalovanú inteligentnú elektroinštaláciu, ktorú s ľahkosťou ovládame cez aplikáciu v mobile alebo aj z počítača. Môžete si pozrieť ako sa ovláda napríklad kúrenie, klimatizácia, led osvetlenie, rolety, brány, zabezpečovací systém a ešte o mnoho viac, príďte, navštívte nás osobne a uvidíte.

Túto polyfunkčnú budovu využívame nie len ako ukážkový dom, ale tu sa nachádza aj administratívna časť, sklad a aj naša dielňa.

Návštevníci majú k dispozícii bezplatné parkovisko, a taktiež majú možnosť vyskúšať si jednoduchosť inteligentnej elektroinštalácie.

Záver:

Naša firma promptne reaguje na inovácie na trhu, snažíme sa držať vždy krok s najnovšími technológiami elektroinštalácie.

Náš tím tvoria hlavne mladí ľudia, ale samozrejme máme aj skúsených majstrov, ktorí majú za sebou dlhú 35 ročnú prax v oblasti elektroinštalácie. Naše referencie sú dôkazom toho, že našu prácu odvádzame na profesionálnej úrovni. A taktiež dlhoročná spolupráca s viacerými stavebnými spoločnosťami je ďalším našim dôkazom seriózneho prístupu a profesionálnej práce. Naše stále rastúce sa obraty sú pre nás potvrdením, že naše práce sú čoraz žiadanejšie, a hlavne odozvou toho, že to robíme dobre.

V súčasnosti ponúkame nasledovné služby:

  • montáž a servis elektrických zariadení a bleskozvodov
  • revízie elektrických zariadení a bleskozvodov
  • montáž zabezpečovacích a kamerových systémov
  • montáž elektrických kúrení DEVI, RAYCHEM a vyhrievanie žľabov
  • výroba elektrických rozvádzačov